Wigilia 2012

Wigilia oczekiwana co roku przez wszystkich, niesie chwilę zadumy, radości, spokoju. Dom kultury w Lipianach przygotowuje poczęstunek dla samotnych i starszych mieszkańców Lipian. Panie z Klubu Seniora, ZREiI oraz Panie które zechciały pomóc, narobiły pierogów, za co bardzo dziękujemy. Dzieci które uczęszczają na zajęcia sekcji kulinarnej napiekły mnóstwo ciasteczek, którymi częstowały podczas wigilii. Za ciasta dziękujemy bardzo ale to bardzo pani Izabeli, Ani, Zosi, Dorocie, Juli, Janinie, Halinie, Zosi, Elżbiecie, Jadwidze. Natomiast program artystyczny został przygotowany przez dzieci z teatrzyku kukiełkowego, przedstawieniem pod tytułem „ Boże Narodzenie”, dzieci opowiadały o zwyczajach związanych z tymże świętem. Kolendy śpiewane przez zespół „ Swojaki” nastroiły wszystkich bardzo świątecznie, a słowo boże i życzenia z opłatkiem dodały wiary w lepsze jutro. Do zobaczenia za rok. Wesołych Świąt.

Dorota Mazur