OGŁOSZENIE - PRZETARG NA GASTRONOMIE

OGŁOSZENIE

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipianach ogłasza ustny, otwarty przetarg na prowadzenie obsługi gastronomicznej oraz sprzedaż piwa (wyłączność) podczas festynuFolklor Przywieziony z Kresów. Lipiańskie Spotkania z żywą kulturą ludową Pomorza Zachodniego” który odbędzie się w dniach 15 - 16 czerwca 2013r.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipianach ogłasza ustny, otwarty przetarg na prowadzenie obsługi gastronomicznej oraz sprzedaż piwa (wyłączność) podczasfestynu „Tradycje – perspektywy. Współpraca Miast partnerskich Lipiany – Wietzendorf”– Festyn kulturalno – sportowo - rekreacyjny Lipian i partnerskiej miejscowości niemieckiej Wietzendorf, uczestnikami imprezy są także mieszkańcy powiatów pyrzyckiego i myśliborskiego oraz turyści z Polski i Niemiec.,festyn odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia 2013 roku.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Biorący udział w przetargu musi przed przetargiem zapewnić MGOK (pisemna deklaracja posiadania sprzętu, pisemna deklaracja browaru o zapewnieniu sprzętu, pisemna rezerwacja sprzętu w firmie specjalistycznej… itp) o posiadaniu odpowiedniej ilości sprzętu w postaci ławek, stołów, parasoli, rolbarów, namiotów do obsługi imprezy.

Podstawowy minimalny zestaw do obsługi każdej z  imprez

40 kompletów 2 x ławka/stół, 20 parasol 4 m (lub inny kombinacja o podobnej ilości miejsc siedzących,) dwa banki piwne po 6 nalewaków, dwa namioty 5 x 5 ( w tym jeden namiot do dyspozycji organizatora). Mile widziane są dodatkowe elementy dekoracyjne – reklamowe browaru duże balony, bramy dmuchane itp.

Przetarg na wszystkie imprezy odbędzie się 7.03.2013 o godzinie 12.00 w

Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury.

Na wszelkie pytania odpowie Dorota Mazur tel. 091 564 10 91